Як швидко приготувати корисне ягідне морозиво вдома!

Коли сонечко надворі починає гарно гріти, ми помічаємо, що стає набагато складніше пройти повз відділ з морозивом у магазині. Зазвичай, морозиво в нашій свідомості є майже невід’ємною складовою сонячного дня. Звичайно, існує багато не дуже шкідливих (або навіть корисних) варіантів морозива з магазину, але якщо ви дбаєте про здоров’я своєї родини або ви веган і не вживаєте молока, краще подумати про приготування корисного морозива в домашніх умовах. Ми пропонуємо найпростіший з усіх можливих рецепт, що має лише два основних складника!

Корисний рімейк смачного ягідного морозива вже захопив Інстаграм та ТікТок, адже його дуже легко приготувати, навіть вдома. Все, що вам потрібно, це заморожені ягоди (саме заморожені, це дуже важливо!) і молоко на ваш вибір (вегани можуть обрати будь-який варіант рослинного молока (гречане, вівсяне, мигдальне молоко тощо)). Після поєднання інгредієнти перетворюються на справжнє морозиво за лічені хвилини, навіть без використання блендера.

Якщо ви обираєте молоко рослинного походження, зважайте на те, що кокосове або мигдальне молоко має післясмак, на відміну від вівсяного, смак якого нейтральний. Це робить саме вівсяне молоко найкращим вибором для приготування веганського морозива вдома. Молока треба налити рівно стільки, щоб заморожені ягоди (а це можуть бути суниці, малина, чорниці тощо) були повністю покриті. Потім злегка перемішайте та залиште на дві-три хвилини. Заморожені ягоди зроблять молоко густішим. Ті, кого ви пригощатимете, ніколи не здогадаються, що морозиво не було в морозильній камері.

Заморожені ягоди зроблять всю роботу за вас, і молоко стане морозивом за лічені хвилини. Ось рецепт справжнього корисного ягідного морозива для приготування вдома.

Ягідне морозиво для приготування вдома

Інгредієнти

1/2 або 1 склянка заморожених ягід

молоко (можна використовувати будь-яке рослинне молоко на ваш вибір)

  • 1. Покладіть заморожені ягоди в миску.
  • 2. Налийте рівно стільки молока, щоб воно покрило ягоди.
  • 3. Перемішайте, потім дайте постояти кілька хвилин. Молоко почне твердіти, як морозиво. Ви завжди можете використати менше або більше молока, залежно від того, яка консистенція вам потрібна.
  • 4. Коли морозиво досягне бажаної консистенції, можна їсти. (Якщо хочете, скористайтесь блендером і воно стане однорідним).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *