Як бути щасливішим на роботі

Давайте поглянемо правді в очі: робота – це не завжди веселощі та ігри. Завдяки стресу, дедлайнам і частим понаднормовим завданням ваша робота може стати більш важкою, ніж приємною, ви можете втратити задоволення від самореалізації. Однак, оскільки робота займає таку велику частину нашого життя, близько 1700 годин на рік, відчувати себе щасливим, а не занадто заклопотаним на роботі – дуже важливо. Негатив, який існує на роботі, може почати впливати на інші аспекти вашого життя, тому життєво важливо зберігати гарний настрій протягом всього робочого дня, з дев’ятої до шостої.

Відчуття стресу, незадоволення і загального нещастя, яке викликає ваша робота, може призвести до виникнення фізичних і психічних проблем. Оскільки стрес проявляється по-різному, ви можете почати набирати вагу, відчувати надмірну втому або мати проблеми зі сном. Крім того, рівень щастя і додаткові години роботи можуть погіршити ваші стосунки, завдаючи шкоди соціальному життю.

Якщо ви не знаєте, що робити, а необхідно працювати весь тиждень, спробуйте ці поради, які допоможуть покращити цю складну ситуацію.

Оновіть свій робочий простір

Відмінний спосіб зробити ваше робоче середовище трохи кращим – це змінити його. Оновлення свого офісу або простору навколо робочого стола, з додаванням фотографій речей, які віддзеркалюють вашу особистість, може надзвичайно позитивно вплинути на ваш емоційний стан. Розміщення особистих фотографій або предметів, що нагадують про щось приємне, може збільшити відчуття щастя на роботі, зберігаючи ваш настрій гарним навіть тоді, коли ви коли перевантажені непростими завданнями.

Крім того, живі квіти на робочому столі допоможе зменшити стрес і підвищити продуктивність, що дозволить залишати всі робочі проблеми там, де вони мають бути – в офісі.

Перш за все, переконайтеся, що ваш стіл добре організовано – це ключ до продуктивності, оскільки ви зможете ефективно працювати без додаткового стресу і відволікання уваги, що провокує безлад.

Дихайте свіжим повітрям

Після декількох годин роботи ваш офіс може стати нестерпно задушливим. Особливо важко тим, хто полюбляє бути на вулиці. Щоб зробити свій робочий день трохи щасливішим, зробіть перерву і вийдіть надвір. Якщо ви вирішите пообідати в сусідньому парку або просто прогулятися навколо офісу, ви отримаєте дуже багато користі. Щоденна прогулянка стане гарною перервою та відпочинком мозку від навантаження, знижуючи рівень стресу, а також допомагаючи вашому організму отримати вітамін D і свіже повітря, якого він так потребує.

Познайомтеся зі своїми колегами

Цілком імовірно, що у вас занадто багато роботи, щоб навіть думати про те, щоб поговорити з колегою по офісу, але зробивши це ви зможете отримати значно більше задоволення від своєї трудової діяльності. Спілкування з людьми, з якими ви працюєте, і не тільки для того, щоб поскаржитися на свого боса, робоче навантаження або відсутність кави на кухні – безсумнівно, підвищить відчуття спільності, а також рівень підтримки колег, що позитивно позначиться на продуктивності та відчутті щастя. Також це зробить робочі дні трохи веселішими, особливо в найбільш складні моменти.

Нагороджуйте себе

Якими б не були ваші робочі цілі, якщо ви успішно їх досягли – нагородіть себе. Запишіть до свого списку завдань обов’язкову нагороду для себе: смачний обід в улюбленому ресторані, новий гарний одяг чи гаджет, на який ви накинули оком. Таким чином ви наповните свій робочий день динамікою та радістю. Ви чекатимете на нагороду і будете до неї прагнути.

Змініть своє мислення

Ні для кого не секрет, що ходити на роботу іноді буває так само неприємно, як до дантиста або на концерт Олега Винника з натовпом галасливих фанатів. Однак, якщо ви поставити собі за ціль змінити своє ставлення, перш ніж ставати до роботи, все може здатися не таким похмурим.

Дорогою на роботу або безпосередньо перед роботою над складним завданням складіть уявний список всіх позитивних аспектів вашої роботи, вашого офісу і вашого робочого дня, не забувши про нагороду, на яку ви чекаєте.

Якщо ви боїтеся йти на свою роботу або не можете згадати, коли в останній раз були щасливі в офісі, прийшов час щось змінити. Не потрібно обов’язково звільнятися, адже можна спробувати знайти способи зробити свій робочий тиждень щасливішим. Обирайте те, що вам до вподоби: робіть більше перерв, знайомтесь ближче зі своїми колегами, або просто придбайте гарну квітку та поставте її на столі, перед очима, – і якість вашого робочого життя значно зросте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *