Інтенсивне кардіотренування вдома, коли не можна піти на пробіжку

Багато хто з нас віддає перевагу пробіжкам, коли йдеться про ефективні кардіотренування. Проте, якщо на вулиці дощить, або ми не маємо змоги вийти надвір з інших причин, то пропонуємо вам просте, проте дієве кардіотренування, яке можна виконувати вдома. Воно виконується у швидкому темпі та займає лише 20 хвилин, але протягом цих двадцяти хвилин ваше тіло працюватиме на повну, наповнюючи вас енергією на весь тиждень.

В цьому кардіотренуванні використовуються всі частини тіла. Не дивлячись на те, що кардіотренування в першу чергу розраховане на покращення показників серцево-судинної витривалості, так само, як біг, запропоноване інтенсивне тренування також зміцнить м’язи ніг, сідниць і верхньої частини тіла — і ви відчуєте це вже наступного дня!

20-хвилинне високоінтенсивне інтервальне кардіотренування

Необхідне обладнання: скакалка (або просто вдайте, що вона є), мат для преса (Abmat) (якщо у вас є такий для підтримки нижньої частини спини) і тумба (можна використовувати стійкий стілець чи низенький столик).

Вказівки: Виконайте чотири раунди нижченаведеного п’ятихвилинного тренування, що в цілому складе 20 хвилин. В нього включено багато стрибків і якщо це занадто для вас можна використати альтернативні вправи, перераховані поруч з основними. Також можна відпочити протягом однієї хвилини між раундами, якщо потрібно. Читайте далі , щоб дізнатися які вправи необхідно виконувати.

ХВИЛИНАВПРАВА
140 секунд – стрибки зі скакалкою, 20 секунд відпочинку
240 секунд – берпі (Burpees) (вистрибування вгору з положення планки), 20 секунд відпочинку. Щоб спростити вправу, можна починати з положення сидячи.
340 секунд – повітряні присідання (air squats)(повне присідання, ноги на ширині плечей, носки розвернуті назовні), 20 секунд відпочинку
440 секунд – стрибки на тумбу, 20 секунд відпочинку. Вправу можно замінити на підйом на тумбу.
540 секунд – вправа на прес – піднімання тулуба з використанням мату для преса (Abmat), 20 секунд відпочинку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *