5 способів зробити ранкову каву кориснішою

Чашка кави – це ідеальний початок дня. Крім того, кава також є корисним напоєм, якщо правильно її приготувати. Але як ви можете зробити свою каву ще більш корисною?

Внесення незначних змін до способу приготування кави – це невелика ціна за більш поживний і підбадьорливий напій.

1 Легше з цукром

Якщо ви не п’єте чорну каву, принаймні не завантажуйте свій ранковий напій купою цукру.

Проблема зі звичайним цукром полягає у фруктозі. Якщо ви вживаєте більше, ніж ваше тіло може переробити, надлишок буде накопичуватись у вашому тілі і додасть зайвих сантиметрів до вашої талії. Що ще більш тривожно, високе споживання цукру / фруктози пов’язане з серйозними захворюваннями, такими як діабет.

Було б краще не додавати цукор в свою каву взагалі. Якщо ні, користуйтеся більш корисною заміною, такою як стевія. Але навіть в такому випадку треба знати міру.

2 Ви пробували додавати корицю?

Кориця – це супер-корисна спеція, що додає свої дивовижні властивості до напоїв та страв. Вона є відмінним ароматизатором для різних страв, тому можна з упевненістю сказати, кориця піднімає смак ранкової кави на наступний рівень. Звичайно, зараз ми говоримо про користь для здоров’я, якої кориця має багато.

Відомо, що вона допомагає людям з діабетом і всім іншим, знижуючи рівень тригліцеридів, глюкози і холестерину. Тим не менш, більше не означає краще. Достатньо додати до кави дрібку кориці.

3 З вершками чи без них?

Ви вже знаєте, що ваша ранкова кава набагато корисніша без вершків. Це стосується також замінників, що вважаються більш корисними, таких як немолочні нежирні вершки.

Це може вас здивувати, але жирні вершки насправді кращі для вашого здоров’я, тому що вони більш поживні, а ще краще, якщо вони з молока корів, вигодуваних травою. Вміст кальцію та вітаміну К може підготувати ваші кістки до ранкової розтяжки.

4 Використовуйте якісні зерна кави

Важливість якості кавових зерен неможливо переоцінити. Якщо є можливість, завжди пийте моносорти або суміші органічних зерен. Маркування “органічна продукція” гарантує, що кава вирощується і виробляється без пестицидів або синтетичних хімічних речовин, які можуть зашкодити вашому здоров’ю. Проте навіть найкращі зерна врятують вас у разі відсутності відповідного спорядження.

Не бійтеся інвестувати в високоякісну еспресо-машину та кавомолку, якщо ви хочете заварювати справді ідеальну каву.

5 Ви користуєтесь паперовими фільтрами?

Ми вже казали, що кава корисна для вашого здоров’я та рівня енергії. Проте, вона ще містить кафестол, речовину, яка може негативно вплинути на рівень холестерину. На щастя, дуже просто зменшити кількість кафестолу у вашому напої. При користуванні крапельною кавоваркою застосовуйте паперові фільтри замість багаторазового вбудованого фільтра.

Фільтр забирає більшу частину кафестолу та інших домішок, які можуть вплинути на смак і якість кави. При цьому антиоксиданти і кофеїн залишаються.

З іншого боку, варто зазначити, що деякі дослідження виявили потенційні переваги кафестолу для регуляції інсуліну.

Корисніша ранкова кава зовсім поруч

Окрім цих порад, ви також можете додати до кави какао або поєднати кавування з поживним сніданком. Що б ви не робили, не поспішайте. Це дозволяє вашому організму добре засвоювати інгредієнти і зменшує навантаження на шлунок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *