12 крутих подарунків для тренувань у подорожах

Готельні тренажерні зали, розміром з шафу, сумнівно чисті підлоги орендованих на Airbnb помешкань, незнайомі маршрути для бігу: тренування під час подорожей – це вже проблема. Якщо у вас є друг, який завжди намагається втиснути килимок для йоги та гантелі в ручну поклажу, зробіть йому дійсно крутий подарунок: щось по-справжньому потрібне для того, хто не забуває про здоровий спосіб життя навіть у подорожах.

І якщо ми вже говоримо про тренування в ненайкомфортніших умовах, то ось гарна і проста програма для ефективного тренування в будь-якому місці.

1 Упори для відтискань

Дуже зручний аксесуар для виконання однієї з найбільш ефективних вправ для м’язів всього тіла – відтискань від підлоги. Крім того, такі упори дозволять урізноманітнити інші популярні вправи, такі як планка, що допоможе скласти повноцінну програму для тренування у подорожі. А ще вони важать лише 0,5 кг та дуже компактні.

2 Зручна пляшка для води та напоїв

Під час тренувань, навіть під час подорожі, завжди треба пам’ятати про можливе зневоднення організму. Тут у пригоді стане зручна пляшка, яка допоможе дотримуватися обраного режиму і пити воду перед тренуванням та після нього. Рекомендуємо прочитати нашу статтю з цього приводу – 9 чудових причин пити воду.

3 Розбірна скакалка

Вам не потрібно багато місця, для користування скакалкою, а це – дуже ефективна кардіовправа. Вправи зі скакалкою можуть бути гарною розминкою або повноцінним кардіотренуванням, корисним як для початківців, так і для досвідчених спортсменів.

4 Набір стрічкових еспандерів

Простий набір еластичних гумових стрічок для справ на опір – це все, що вам потрібно для силового тренування в дорозі. Цей комплект пропонує безліч рівнів опору, що дозволить зробити програму тренувань комплексною та креативною.

5 Компактний масажний ролик

Масажний ролик – це дуже корисне знаряддя для виконання ефективних вправ на розслаблення певних м’язів. А ще біль корисним він стає, якщо є можливість його скласти та зручно перевозити з собою.

6 Компресійні шкарпетки для чоловіків і жінок

Компресійні шкарпетки – це подвійний удар для успішної подорожі: вони допомагають у відновленні м’язів після важкого тренування нижньої частини тіла і зменшують набряк під час тривалих перельотів.

7 Кепка для бігу

Якщо під час подорожі ви плануєте бігати, не варто забувати про розумний захист голови від сонячних променів.  Правильно підібрана кепка для бігу має з тонкого, а ще краще – перфорованого, матеріалу, та легко упаковуватись.

8 Гумові петлі для тренування

Комплект гумових петель важить дуже мало, але дозволяє провести повноцінне тренування. Набір включає в себе кілька дверних анкерів (ідеально підходить для тренувань в готельному номері), підвісний тренувальний ремінь, а комплект петель, які допоможуть одразу розпочати вправи.

9 Слайдери

Слайдери – чи не найбільш портативне фітнес-спорядження. Вони досить пласкі, щоб легко поміститися в рюкзак або валізу, але переносять прості вправи з вагою тіла на наступний рівень: динамічні планки, бічні та фронтальні випади – будь-яка вправа стає біль складною та ефективною!

10 Дорожній килимок для йоги

Якщо є можливість взяли лише одну річ з собою – справжній фітнес-фанат обере килимок для йоги, просто щоб зробити тренування на підлозі готельного номера трохи більш гігієнічним. Проте і тут потрібно не поспішати з вибором. Справді гарний килимок має бути достатньо тонким, не ковзати по підлозі, зручно складатися і упаковуватися в дорожню валізу.

11 Масажні м’ячики

Такі м’ячики розмасажують м’язові затиски майже так само гарно, як масажний ролик, але їх ще легше розмістити навіть в найменшій ручній поклажі. Ці масажні м’ячі – надзвичайно гарний подарунок, що допоможе вашим друзям і близьким розслабити м’язи після важкого тренування в подорожі.

12 Рюкзак для тренувань

Якщо правильно обрати спортивний рюкзак, його буде легко упакувати у валізу, а в готелі буде куди складати своє спортивне спорядження для відвідування спортивної зали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *